Word nu lid van de SOPN!
Word nu lid van de SOPN en bouw mee aan een liefdevolle samenleving!
Klik hier!
Help ons met een donatie!
Kies hieronder het bedrag dat u wilt doneren:
| en klik op de knop "Doneer Nu!". |
Nieuws
Wie Is Online?
Leden Login
|
Voor het eerst in de vaderlandse geschiedenis vermeldt een nieuwe politieke partij 76 kandidaten op haar verkiezingslijst. Deze primeur gaat naar de SOPN, voluit de Soeverein Onafhankelijke Pioniers Nederland. De SOPN zegt de belangen van de meerderheid van de stemgerechtigde Nederlanders te vertegenwoordigen, en rekent daarom op minimaal 76 kamerzetels. Op vrijdagavond 20 juli vanaf 20:00 uur presenteert de SOPN haar kandidatenlijst in het verkiezingscafé aan de Birkstraat 136 in Soest. De eerste positie op de verkiezingslijst van de SOPN was al enige tijd bekend. Op deze positie staat lijsttrekker Dr. Johan Oldenkamp, auteur van 25 boeken, oprichter van de onthullende website Pateo.nl en principieelzorgverzekeringsweigeraar. Samen met de overige 75 kandidaten laat de SOPN zien de gehele Nederlandse samenleving te vertegenwoordigen. De kandidaten variëren in leeftijd van 22 tot 70 jaar. Het aantal vrouwelijke kandidaten is nagenoeg éénderde. Omdat een nieuwe partij maximaal 50 kandidaten per kieskring op de lijst kan vermelden, komen alleen de eerste 39 kandidaten voor op alle lijsten. De invulling van de overige 11 posities varieert per kieskring. Op deze manier is de SOPN erin geslaagd toch 76 kandidaten te vermelden op haar lijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. namens, SOPN
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Dit persbericht is tevens geplaatst op Pateo.nl Het SOPN-partijprogramma vindt u hier. Download hier het SOPN partijprogramma (pdf) Deel dit artikel:
|
| Laatst aangepast ( Woensdag, 18 Juli 2012 20:26 ) |







Reacties
zielig zo'n slapende ziel...
die tattoo moet dat idioot in de code van de streepjescode zijn ? zoals op een pak melk? dan weet ik genoeg...
ik heb medelijden met je onwetenheid
Namaste.
En toen was het stil..
Hallo Chris en illuminati/ufovriendjes,
Het is heerlijk om een sukkel te zijn... Ik probeer elke dag de grootste sukkel te zijn die er rondloopt... Moet je ook eens proberen, het voelt namelijk heerlijk vrij en peacefull. Ik ben dan ook een echte gelukkige sukkel en ik stem i.i.d. ook op SOPN.
Dat is ook niet nodig, de grote meerderheid van het volk stemt op 4 a 5 grote partijen, op dit moment VVD,PVDA,SP,D66 ,PVV en lichtelijk CDA. Als iedereen er partijen komen met hele specifieke standpunten hebben we zo meteen 75 fracties in de Tweede Kamer, en dan volgt een onbestuurbaar land omdat er geen stabiele regering gevormd kan worden.
Oftewel: in plaats van kleine partijen oprichten kun je beter gaan lobbyen of lid worden van een grote partij en een aantal specifieke punten binnen die partij proberen te veranderen. Ik voorspel namelijk nu al dat jullie 0 zetels gaan halen, dus alles wat jullie aan het doen zijn is toch verspilde moeite..
Geachte Woudstra, daar is een veel eenvoudiger oplossing voor. Zorg dat het recht van inspraak in de Tweede Kamer in het Vragenuurtje wordt geregeld met het format van KAMERZETEL 151, dan zijn splinterpartije n meteen overbodig.
Lees mijn vorstel als kandidaat voor SOPN maar eens op: www.sdnl.nl/kamerzetel-151.htm
U kunt uw wens in vervulling laten gaan door op mij, Rob Brockhus, als kandidaat 39 voor de lijst SOPN met voorkeur te stemmen. Ik doe mijn best daarvoor wanneer ik daar mijn inbreng heb. En dat kan iki bewijzen met de tv-opname van Twee Vandaag die u kunt zien op de wensite bij de SDN: www.sdnl.nl
Bekijk wat de SOPN voor en namens u wil bereiken. Een voorkeurstem kan op die kandidaat die uw wens het best kan verwoorden. Maar ik sta pal achter dr. Johan Oldenkamp die helder aangeeft hoe een stabiele maatschappij er uit kan zien.
ik heb wat speerpunten die de uitsluiting van de openbare debatten kan doorbreken. Allereerst een groot verkiezingsdeba t voor de kleine en nieuwe partijen op 10 september. Dus één dag voor het grote debat van de gevestigde orde. Daarvoor vraag ik u die discussie af te dwingen met die vier speerpunten en die aan de lijsttrekkers en pers voor te leggen. www.sdnl.nl/sopn-speerpunten.htm.
Duh..als kleine partijen verboden moeten worden, dan kunnen ze toch niet groeien :-)